Современная тумба под ТВ Плазма Компаніт, Німфеа альба


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасна тумба під ТВ Плазма
Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Це практична, стильна і багатофункціональна тумба, яка включає два місткі ящики і три відкриті ніші, які розмістять і мультимедіатехніку і предмети декору.
розміри:
Ширина - 1202 мм
Глибина – 380 мм
Висота - 430 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1202 мм |
| Глибина тумби | 380 мм |
| Висота тумби | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Полиця | 1 шт. |
- Ціна: 2 940 ₴
