Стіл кухонний розкладний КС-3, Компаніт, Горіх екко


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл кухонний розкладний КС-3
Стіл виконаний із ламінованого ДСП, товщиною 16 мм. Велика кількість кольорів ДСП дозволить вписати цей елемент меблів у будь-який інтер'єр.
розміри:
Ширина - 900 мм
Глибина – 590 мм
Висота - 732 мм
Розміри у розкладеному вигляді:
Ширина - 1180 мм
Глибина – 590 мм
Висота - 716 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Колір | Горіх |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 590 мм |
| Висота столу | 732 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1180 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 874 ₴
