Великий Стелаж для документів КШ-3, Компаніт, Дуб сонома


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для документів КШ-3 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки зі звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
розміри:
Ширина ― 1300 мм
Глибина - 448 мм
Висота ― 1950 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 12 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Дуб сонома |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 1300 мм |
| Глибина стелажу | 450 мм |
| Висота стелажа | 1950 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 5 285 ₴
