Шафа з відчиненими дверима Шафа - 6, Компаніт, Венге комбі


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа з відчиненими дверима Шафа - 6
Корпус та фасади виготовлені з ДСП. У них можна помістити верхній одяг та взуття або сезонний одяг щоденного користування. Вузькі кутові шафи дозволять використовувати простір кімнати або вітальні максимально ефективно.
розміри:
Ширина - 1198 мм
Глибина – 536 мм
Висота - 2176 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Ширина | 1198 мм |
| Глибина | 536 мм |
| Висота | 2176 мм |
| Тип | Шафа |
- Ціна: 9 709 ₴
