Тумба приліжкова ПКТ - 1, Компаніт, Німфеа альба


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова ПКТ - 1
Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Це потрібний елемент комфортабельного інтер'єру спальні. Тумби призначені для зберігання речей, які є невід'ємною частиною життя будь-якої людини.
розміри:
Довжина - 350 мм
Ширина ― 380 мм
Висота ― 550 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість дверцят | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Німфеа альба |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 35 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 55 см |
| Вага | 10.2 кг |
- Ціна: 1 299 ₴
