Тумба приліжкова ПКТ - 2, Компаніт, Бук
-25%


У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба ліжкова ПКТ - 2
Корпус та фасади виготовлені з ДСП. Це потрібний елемент комфортабельного інтер'єру спальні. Тумби призначені для зберігання речей, які є невід'ємною частиною будь-якого життя
АБС ― кромка має підвищену міцність, механічну та термічну витривалість.
розміри:
Довжина - 380 мм
Ширина ― 380 мм
Висота ― 570 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Бук |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 38 см |
| Глибина тумби | 38 см |
| Висота тумби | 57 см |
| Вага | 13.8 кг |
- Ціна: 1 233 ₴
