Тумба для взуття Тіпс 1Д1Ш, Меблі Сервіс, Дуб самоа/білий


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба для взуття Тіпс 1Д1Ш виконана з ДСП, товщиною 16 мм. Тумба складається із закритого відділення, висувної скриньки та відкритої ніші, що впорядкує простір та скоротить час прибирання. Така компактна та містка конструкція збереже взуття та правильно організує простір у невеликій кімнаті.
Розміри:
Ширина ― 834 мм
Глибина - 343 мм
Висота ― 420 мм.
Меблі з колекції Тіпс виробництва фабрики Меблі Сервіс. Ви можете скласти свій комплект меблів, ознайомившись з повним списком товарів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб самоа, Білий |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 834 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Висота | 420 мм |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 1 227 ₴
