Шафа розпашна Тіпс 6Д2Ш, Меблі Сервіс, Дуб самоа/білий



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шафа розпашна Тіпс 6Д2Ш виготовлена з ДСП, завтовшки 16 мм. Шафа містить чотири закриті відділення та дві шухляди. Верхній відсік праворуч представлений штангою для одягу та полицею для речей над нею, зліва — три вузькі полиці. Знизу розташовані два закриті відділення. Така шафа досить габаритна та підійде для великої кімнати. Гарний зовнішній вигляд збагатить інтер'єр і візуально збільшить простір завдяки дзеркалу на фасаді.
Розміри:
Ширина — 1232 мм
Глибина — 553 мм
Висота — 2100 мм
Меблі з колекції Тіпс виробництва фабрики Меблі Сервіс. Ви можете скласти свій комплект меблів, ознайомившись з повним списком товарів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1232 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Глибина | 553 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб самоа, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
- Ціна: 7 848 ₴
