Тумба приліжкова ПТ 2 шт Домініка, Меблі Сервіс, Дуб артисан/Шампань


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба Домініка – це елемент модульної системи Домініка. Тумба має одну висувну скриньку на телескопічних напрямних, відкриту поличку над ящиком та стільницю для зручного розміщення предметів. Ідеальне підходить для доповнення до ліжка з модульної системи надаючи зручну поверхню для розміщення нічних світильників та додаткового простору у ящику та поличці.
Габаритні розміри тумби:
- Ширина – 50,1 см
- Глибина – 42,6 см
- Висота – 39 см
Скласти свій комплект меблів ви можете самостійно з повного переліку модулів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб артисан + шампань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 50.1 см |
| Глибина тумби | 46.6 см |
| Висота тумби | 39 см |
- Ціна: 2 071 ₴
