Тумба ліжкова ПТ 2 шт Кім, Меблі Сервіс, Сан-ремо/Дуб крафт білий




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба приліжкова Кім - корпус та фасад виготовлені з ДСП товщиною 16 мм. Тумба містить одну висувну скриньку та одне відкрите відділення. Така модель не займе багато місця та розмістить усі необхідні предмети особистого користування.
розміри:
Ширина ― 510 мм
Глибина - 372 мм
Висота ― 472 мм
Скласти свій власний комплект меблів серії Кім виробництва Меблі обслуговування ви можете самостійно з повного списку модулів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 51 см |
| Глибина тумби | 37.2 см |
| Висота тумби | 47.2 см |
- Ціна: 2 149 ₴
