Підлогова Тумба відкрита Компаніт МГ-8 Тумба-1 . Вільха


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відкрита тумба це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів, який використовується для зберігання речей.
Габарити:
- Ширина: 80 см.
- Глибина: 40 см.
- Висота: 43 см.
Характеристики:
- Крайка ПВХ 0,5 мм.
- Виготовлено з ДСП фірми Swisspan (Швейцарія). Товщина ДСП 16 мм. Цей якісний і економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричному пакуванні (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою і схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Вільха |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 800 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 430 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
- Ціна: 1 329 ₴
