Стіл обідній Емілі , Меблі Сервіс Дуб гранж/чорний
-25%

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
ширина: 1600 мм
висота: 765 мм
глибина: 900 мм
матеріал корпусу: ДСП
матеріал профілю: МДФ
Стіл обідній - елемент модульної системи Емілі, виробництво фабрики Меблі Сервіс
Зібрати свій комплект меблів ви можете самостійно з окремих модулів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | стіл-трансформер |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Колір | Різні кольори |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 765 мм |
| Довжина столу | 1600 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
- Ціна: 2 562 ₴
