Тумба ліжкова 2 шт Араміс, Меблі Сервіс, Венге темний/Дуб крафт білий





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
ширина: 402 мм
висота: 414 мм
глибина: 375 мм
матеріал : ДСП
Приліжкова тумба - елемент модульної системи Араміс, виробництво фабрики Меблі Сервіс
Скласти свій комплект меблів ви можете із повного переліку модулів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, венге темний, Венге темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 40.2 см |
| Глибина тумби | 37.5 см |
| Висота тумби | 41.4 см |
- Ціна: 1 347 ₴
