Комод 4Ш Грес, Меблі Сервіс, Дуб самоа


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Размеры:
ширина: 928 мм
высота: 940 мм
глубина: 393 мм
материал корпуса : ДСП
материал фасада : ДСП/вставки МДФ
Комод 4Ш - элемент модульной системы Гресс, производство фабрики Мебель Сервис
Гресс это коллекция мебели, которая сосоит из разных модулей, из них вы можете собрать свой комплект. Ознакомится с полной коллекцией можете тут.
Гресс це колекція меблів, яка складається з різних модулів, з них ви можете зібрати свій комплект. Ознайомитись з повною колекцією можете тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість дверцят | 4 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб самоа |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 94 см |
| Глибина комода | 39.3 см |
| Ширина комода | 92.8 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 465 ₴
