Тумба ТВ 3Ш Грес, Меблі Сервіс, Дуб самоа


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
ширина: 1608 мм
висота: 474 мм
глибина: 390 мм
ширина: 1608 мм
висота: 474 мм
глибина: 390 мм
матеріал корпусу : ДСП
матеріал фасаду : ДСП/вставки МДФ
Тумба ТВ - елемент модульної системи Грес, виробництво фабрики Меблі СервісГресс це колекція меблів, яка складається з різних модулів, з них ви можете зібрати свій комплект. Ознайомитись з повною колекцією можете тут.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб самоа |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1608 мм |
| Глибина тумби | 390 мм |
| Висота тумби | 474 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Комплектація | |
| Висувний ящик | 3 шт. |
| Полиця | 3 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 2 811 ₴
