Шафа з полицями для документів "Брайт" 1221 х 520 х 2000 h Майстер Форм. Антрацит (лівосторонній)



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Придбайте цю стильну та сучасну шафу - ідеальне поєднання стилю та функціональності!
Ця містка шафа з полицями з ламінованого ДСП – відмінне рішення для зберігання речей і документів, він ідеально підійде у ваш кабінет або офіс і впишеться в будь-який інтер'єр. Модель оснащена просторими відділеннями для багажу, що дозволяє зручно розмістити речі будь-якого розміру. Сучасний дизайн без ручок, якісні матеріали та універсальні габарити дозволяють використовувати його в різних приміщеннях. Надійні конструкції забезпечують зручність зберігання будь-яких речей.
Характеристики:
• Колір: Антрацит
• Матеріал корпусу: ДСП, що ламінує
• Матеріал фасаду: Ламіноване ДСП
• Розміри: Ширина 122.1 см, глибина 52 см, висота 200 см
• Вага: 110 кг
• Призначення: Зберігання речей та документів
Особливості:
- Без ручок
- Країна-виробник: Україна
- Товщина ДСП: 16 мм
- Термін доставки: 1-5 днів
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1221 мм |
| Висота | 2000 мм |
| Виробник | Майстер Форм |
| Глибина | 520 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний, Комбінований |
| Кількість стулок (дверей) | 5 шт. |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 1 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит |
| Стан | Новий |
| Колір | Антрацит |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Антресоль | Ні |
| Додаткові характеристики шафи | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 8 393 ₴
