Тумба офісна МП-3 Компаніт, Венге темний


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
ширина: 402 мм
висота: 535 мм
глибина: 487 мм
матеріал : ДСП
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | мобільний |
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Тип опор | Коліщата |
| Кількість коліщат | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | венге темний, Венге темний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 402 мм |
| Глибина тумби | 487 мм |
| Висота тумби | 535 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
- Ціна: 1 861 ₴
