Спальня Бристоль New 2 Меблі Сервіс . Ясень сніжний

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальня Бристоль New Меблі Сервіс . Ясень сніжний
В склад комплекту входять:
- Ліжко
- Тумба приліжкова 2 шт.
- Шафа
матеріал корпуса : ДСП
матеріал фасаду : ДСП
Модульна система Бристоль New, виробництво фабрики Меблі Сервіс.
Скласти свій комплект меблів ви можете самостійно із повного списку модулів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Кількість предметів | 4 |
| Колір (відтінок) меблів | Ясень |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 160х200 |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Ліжко | двоспальне |
| Шафа для одягу (орний) | 4-х дверна |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 206.4 см |
| Ширина ліжка | 183.6 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 89.2 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 160 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 205 см |
| Глибина шафи | 62.1 см |
| Висота шафи | 216.1 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 55.6 см |
| Глибина тумби | 39.1 см |
| Висота тумби | 51 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
- Ціна: 24 288 ₴
