Отзывы о компании Krovati.com.ua/Юлмакс
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІгор К.
Дякую!
- Комментарий продавца
Дякуємо і Вам)
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮрий Д.
Все супер спсибо!!!
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук )
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaІрина З.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaАнна Д.
Я заказала стол. Но собрать его никто не может как собрать раздвижную систему . Это просто не возможно! Вы бы хоть нормальную инструкцию давали. Он не собирается до конца.
- Комментарий продавца
Доброго дня!Інструкцію по збірці надає фабрика.Також у нас на сайті є відео інструкція.У наших майстрів питань стосовно збірки даної моделі ніколи не виникало.
- Комментарий продавца
- Покупатель
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВалентина Т.
- Любовь О.
Одного товару не було в наявності, довелося тиждень чекати. Озвучене "можна сплатити готівкою водію" перетворилося в "внесіть передоплату, бо товар виходить під замовлення". Комод прийшов битий. Побачили, коли зняли упаковку. Також була відсутня 1 з 4 деталей для кріплення полиць. Довелося купувати комплект в іншому магазині за 300 грн. В передпокої було 2 зайві фанерки, яких немає в інструкції.
- Комментарий продавца
Доброго дня.З самого початку розмови,Вам було повідомлено ,що один товар на ближньому складі ,а інший на дальньому.Для цього і береться передплата,щоб ми були впевнені,що товар Вам потрібен та ми робили переміщення його під Вас.Стосовно дефектів,надішліть нам на вайбер фото фабричної етикетки,фото деталей та на інструкції по збірці обведіть ці деталі.Ми замовимо на фабриці та довеземо Вам їх.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaЮлия Д.
Замовляли комод, так вийшло що по роботі чоловік буває поряд, тому вирішили забрати самовивозом.
Приїхали додому не одразу оглянули, але як почали складати, на коробці було пошкодження, і відповідно на самому комоді також. Пошкодження не при транспортуванні, а на вигляд як коробку просто миші погризли, і прогризли комод. Забирав мій чоловік, який вже 5 років возить двері, у якого за весь час не було ніяких проблем з транспортуванням, весь товар завжди цілий. Якщо ми його пошкодили, то в машині були б сліди рваної коробки, і уламки комоду.
Написали менеджеру, думали якось вирішити питання, але все це повісили на нас, а те що їхній працівник міг спеціально покласти тим пошкодженням вниз, щоб ми не бачили, навіть ніхто не подумає. Ми все розуміємо, живемо і такий час, і ніхто за помилки не хоче платити зі свого карману. Порадити цей магазин не можемо. Працівники налаштовані тільки продавати, але не відповідати за свої помилки.- Комментарий продавца
Доброго дня!Вчора надали Вам відео від самого початку та до кінця,як товар вантажився в Ваш бус в п"ятницю.Товар виносився зі складу абсолютно цілим і на відео/фото не було таких пошкоджень упаковки ,як надіслали Ви нам в понеділок.
Товар був перевірений та прийнятий Вами.
- Комментарий продавца
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaОксана Г.
- Сделка на маркетплейсе Prom.uaВалентина Т.
