Стелаж книжковий КШ - 2, Компаніт, Горіх екко


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж для книг КШ-2 виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому так і для офісу, зберігати папки зі звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
АБС ― кромка має підвищену міцність, механічну та термічну витривалість.
розміри:
Ширина ― 836 мм
Глибина - 360 мм
Висота ― 2056 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | книжковий стелаж |
| Кількість внутрішніх полиць | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх екко |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Горіх |
| Габаритні розміри книжкового стелажа | |
| Ширина стелажа | 840 мм |
| Глибина стелажу | 360 мм |
| Висота стелажа | 2060 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 3 764 ₴
