Шафа розпашна 3Д Макс, Ірис,Меблі Сервіс, Андерсон пай





Шафа Ірис – це елемент модульної системи Ірис. Шафа виконана у світлому стилі має дзеркало на зовнішній стороні фасаду, відділення для зберігання речей на штанзі, два ящики на телескопічних напрямних та додаткові відділення закриті дверцятами.
Завдяки світлим тонам деревних фактур розширює простір. Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого будинку у сучасному стилі.
Виріб має ергономічний дизайн і ідеально підходить для кімнат у поєднанні з меблями зодної модульної системи. Простий та лаконічний дизайн цієї моделі підкорив багатьох споживачів. Його прямі форми і просте забарвлення під текстуру дерева привнесуть у житло практичність та затишок. Чудове рішення для Вашого будинку у сучасному стилі.
Габарити:
Ширина – 145,1 см
Глибина – 62,2 см
Висота – 212 см
Вага – 117 кг
Ірис - це колекція мебів, яка складається з різних модулів, з них ви можете зібрати свій комплект. Ознайомится з повною колекцією можете тут.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1451 мм |
| Висота | 2120 мм |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Глибина | 622 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Андерсон пайн, андерсон пайн |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Ірис |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Фасади | дзеркало |
- Ціна: 11 335 ₴

