Тумба приліжкова ПТ Тіпс, Меблі Сервіс, Дуб самоа/білий


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тумба ліжка в дитячу кімнату з ДСП Тіпс Меблі Сервіс має одну висувну скриньку і одну відкриту полицю. Фасади виготовлені із ламінованої ДСП. Колір меблів «дуб Самоа/білий»
Габаритні розміри тумби:
- Ширина, мм: 434
- Глибина, мм: 343
- Висота, мм: 420
Меблі з колекції Тіпс виробництва фабрики Меблі Сервіс. Ви можете скласти свій комплект меблів, ознайомившись з повним списком товарів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб самоа, Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 43.4 см |
| Глибина тумби | 34.3 см |
| Висота тумби | 42 см |
- Ціна: 813 ₴
