Банкетка Кім 160, Меблі Сервіс, Дуб крафт білий/Сан-ремо

Банкетка Кім 160– це елемент модульної системи Кім. Банкетка з м'яким сидінням має простір для зберігання речей за сидінням, що відкидається. Зазвичай банкетку розташовують біля ліжка, сюди зручно скласти речі, роздягнувшись перед сном. Вдень можна за необхідності посидіти, не зім'явши застелене ліжко, та й несподіваних відвідувачів розмістити. Багато місця вона в кімнаті не займе, але інтер'єр прикрасить своїм стильним виглядом обов'язково! Чудове рішення для Вашої оселі в сучасному стилі. За рахунок комбінації світлих тонів деревних фактур розширює простір.
розміри:
Ширина – 164,4 см
Глибина – 40 см
Висота – 44,5 см
Вага – 24,5 кг
Скласти свій власний комплект меблів серії Кім виробництва Меблі обслуговування ви можете самостійно з повного списку модулів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ЛДСП |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1644 мм |
| Глибина | 400 мм |
| Висота | 445 мм |
- Ціна: 2 680 ₴
