Тумба під ТВ Компаніт МГ-5, Горіх


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
МГ-5 Тумба під ТВ
Корпус та фасади виготовлені з ДСП.
розміри:
Ширина - 1700 мм
Глибина – 400 мм
Висота - 441 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для збирання, схема виробу. Отвори для збирання просвердлені.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Виробник | Компаніт |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1700 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 441 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 4 шт. |
- Ціна: 2 827 ₴
