Шафа розпашна 4Д Араміс,Меблі Сервіс, Венге темний/Дуб білий крафт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
ширина: 1600 мм
висота: 2034 мм
глибина: 512 мм
матеріал : ДСП
Шафа 4Д - елемент модульної системи Араміс, виробництво фабрики Меблі Сервіс
Скласти свій комплект меблів ви можете із повного переліку модулів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1600 мм |
| Висота | 2034 мм |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Глибина | 512 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, венге темний, Венге темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
- Ціна: 8 558 ₴

