Комод 2Д4Ш Грес, Меблі Сервіс, Дуб самоа


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
ширина: 1392 мм
висота: 960 мм
глибина: 393 мм
матеріал корпусу : ДСП
матеріал фасаду : ДСП/вставки МДФ
Комод 2Д4Ш - елемент модульної системи Грес, виробництво фабрики Меблі Сервіс
Гресс це колекція меблів, яка складається з різних модулів, з них ви можете зібрати свій комплект. Ознайомитись з повною колекцією можете тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб самоа |
| Габаритні розміри комода | |
| Вага | 68 кг |
| Висота комода | 96 см |
| Глибина комода | 39.3 см |
| Ширина комода | 139.2 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
- Ціна: 4 514 ₴
