Шафа зі штангою для одягу F-0012 Moreli. Бетон Тефра



Розміри:
● Висота 210.7 см
● Глибина 59 см
● Ширина 93.2 см
Вага: 78 кг
Опис : Розпашна шафа Moreli F-0012 — це місткий і зручний меблевий елемент для зберігання одягу, який ідеально підійде для спальні, гардеробної чи передпокою. Завдяки розпашним дверцятам і внутрішній трубі для вішалок, шафа забезпечує просторе місце для зберігання верхнього одягу та щоденних речей. Шафа має трубку для вішалок, що дозволяє зручно розвішувати одяг, запобігаючи його зминанню. Класичні дверцята надають легкий доступ до вмісту шафи, а також додають їй вишуканого вигляду. Сучасний мінімалістичний стиль із гладкими фасадами, що легко вписується в будь-який інтер'єр і додає елегантності приміщенню.
Розпашна шафа Moreli F-0012 поєднує стиль та функціональність, забезпечуючи зручне зберігання та організацію одягу для комфортного й охайного простору.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 932 мм |
| Висота | 2107 мм |
| Виробник | Moreli |
| Глибина | 590 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Вага | 78 кг |
| Цвет изделия | Бетон Тефра |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 932 мм |
| Глибина шафи | 590 мм |
| Висота шафи | 2107 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Ні |
- Ціна: 7 204 ₴
