Вітальня Стелла Меблі Сервіс Сірий / Дуб натуральний

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вітальня Стелла Меблі Сервіс Сірий / Дуб натуральний
В комплект меблів входять:
Меблі з колекції Стелла виробництва фабрики Меблі Сервіс. Ви можете скласти свій комплект меблів, ознайомившись з повним списком товарів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб натуральний, Сірий |
| Стан | Новий |
| Кількість предметів | 5 шт. |
| Склад стінки | |
| Вітрина | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Глибина стінки | 450 мм |
| Висота стінки | 1970 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Розмір ніші під ТВ | |
| Ширина | 1850 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Висота | 530 мм |
- Ціна: 26 396 ₴
