Шафа для одягу з шухлядами для вітальні та спальні K-0006 Moreli.Білий


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
● Висота 210 см
● Глибина 50 см
● Ширина 150 см
Вага: 134.5 кг
Опис : Шафа K0006 KUBA - це втілення елегантності та практичності для вашої спальні. Завдяки її великим розмірам ви зможете легко організувати зберігання вашого одягу та аксесуарів. Вона має стильний дизайн і виготовлена з високоякісних матеріалів, що гарантує її довговічність і надійність. Шафа K0006 KUBA стане яскравим акцентом в вашій спальні, додаючи їй затишок і стиль.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1500 мм |
| Висота | 2100 мм |
| Виробник | Moreli |
| Глибина | 500 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Так |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 4 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Колір | Білий |
| Вага | 134.5 кг |
| Цвет изделия | Білий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1500 мм |
| Глибина шафи | 500 мм |
| Висота шафи | 2100 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Внутрішнє наповнення шафи | |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Штанга для одягу | 1 шт. |
| Антресоль | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Так |
- Ціна: 12 319 ₴
