Асті Шафа 6дв з дзеркалами Міромарк . Глянець білий/Дуб крафт





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 2745 мм |
| Висота | 2134 мм |
| Виробник | Миро-Марк |
| Глибина | 585 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Наявність зовнішніх висувних ящиків | Ні |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 6 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Наявність дзеркала | на зовнішньому боці фасаду |
| Кількість дзеркал | 2 шт. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 2745 мм |
| Глибина шафи | 585 мм |
| Висота шафи | 2134 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Наявність зовнішніх висувних шухляд | Ні |
- Ціна: 20 861 ₴





