Асті Дзеркало 80х80 Міромарк Дуб крафт



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри:
ширина: 800 мм
висота: 800 мм
глибина: 22 мм
Всі елементи системи Асті 0%B8" target="_blank">тут
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Миро-Марк |
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для офісу, Для дому, Салони краси |
| Форма | Квадратна |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 800 мм |
| Товщина | 220 мм |
| Висота | 800 мм |
- Ціна: 1 611 ₴
