Шафа 3Д з дзеркалом Вероніка, Меблі Сервіс, Дуб самоа/венге





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обов'язковий меблевий атрибут у будь-якій спальні і не тільки, для зберігання речей, зручний та місткий, цікавий дизайн у класичному стилі припаде до смаку кожному.
розміри:
- Ширина: 156 см
Глибина: 56,3 см
Висота: 203,4 см
Скласти свій комплект меблів ви можете самостійно з повного переліку модулів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Ширина | 1560 мм |
| Висота | 2034 мм |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Глибина | 563 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Шафа |
- Ціна: 6 958 ₴




