Спальня Кім, Меблі Сервіс, Сан-ремо/Дуб крафт білий

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спальня Кім, Меблі Сервіс, Сан-ремо/Дуб крафт білий
В склад комплекту входять:
- Дзеркало
- ref="https://krovati.com.ua/ua/p1983624375-komod-1d4sh-kim.html" target="_blank">Комод
- Шафа
- Ліжко
- Приліжкова тумбочка 2 шт.
- Бенкетка
Скласти свій власний комплект меблів серії Кім виробництва Меблі обслуговування ви можете самостійно з повного списку модулів тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплекту | модульний |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Крафт Білий, Дуб санремо |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 140*200 |
| Склад гарнітура (комплекту) | |
| Приліжкова тумба | 2 шт. |
| Комод | 1 шт. |
| Дзеркало | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення спального гарнітура | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри ліжка | |
| Довжина ліжка | 218.5 см |
| Ширина ліжка | 150.6 см |
| Висота ліжка з урахуванням узголів'я | 98.7 см |
| Довжина спального місця | 200 см |
| Ширина спального місця | 140 см |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 181.6 см |
| Глибина шафи | 62.3 см |
| Висота шафи | 220.3 см |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 160.6 см |
| Глибина комода | 45.2 см |
| Висота комода | 107.5 см |
| Габаритні розміри приліжкової тумбочки | |
| Ширина тумби | 50.2 см |
| Глибина тумби | 38.9 см |
| Висота тумби | 47.2 см |
| Розміри дзеркала | |
| Ширина дзеркала | 86 см |
| Висота дзеркала | 86 см |
| Комплектація ліжка | |
| Ортопедична основа (ламелі) | Так |
| Додаткові характеристики спального гарнітура | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
- Ціна: 34 877 ₴
