Відгуки про компанію Krovati.com.ua
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІгор К.
Дякую!
- Коментар продавця
Дякуємо і Вам)
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮрий Д.
Все супер спсибо!!!
- Коментар продавця
Дякуємо за відгук )
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaІрина З.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaАнна Д.
Я заказала стол. Но собрать его никто не может как собрать раздвижную систему . Это просто не возможно! Вы бы хоть нормальную инструкцию давали. Он не собирается до конца.
- Коментар продавця
Доброго дня!Інструкцію по збірці надає фабрика.Також у нас на сайті є відео інструкція.У наших майстрів питань стосовно збірки даної моделі ніколи не виникало.
- Коментар продавця
- Покупець
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВалентина Т.
- Любовь О.
Одного товару не було в наявності, довелося тиждень чекати. Озвучене "можна сплатити готівкою водію" перетворилося в "внесіть передоплату, бо товар виходить під замовлення". Комод прийшов битий. Побачили, коли зняли упаковку. Також була відсутня 1 з 4 деталей для кріплення полиць. Довелося купувати комплект в іншому магазині за 300 грн. В передпокої було 2 зайві фанерки, яких немає в інструкції.
- Коментар продавця
Доброго дня.З самого початку розмови,Вам було повідомлено ,що один товар на ближньому складі ,а інший на дальньому.Для цього і береться передплата,щоб ми були впевнені,що товар Вам потрібен та ми робили переміщення його під Вас.Стосовно дефектів,надішліть нам на вайбер фото фабричної етикетки,фото деталей та на інструкції по збірці обведіть ці деталі.Ми замовимо на фабриці та довеземо Вам їх.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaЮлия Д.
Замовляли комод, так вийшло що по роботі чоловік буває поряд, тому вирішили забрати самовивозом.
Приїхали додому не одразу оглянули, але як почали складати, на коробці було пошкодження, і відповідно на самому комоді також. Пошкодження не при транспортуванні, а на вигляд як коробку просто миші погризли, і прогризли комод. Забирав мій чоловік, який вже 5 років возить двері, у якого за весь час не було ніяких проблем з транспортуванням, весь товар завжди цілий. Якщо ми його пошкодили, то в машині були б сліди рваної коробки, і уламки комоду.
Написали менеджеру, думали якось вирішити питання, але все це повісили на нас, а те що їхній працівник міг спеціально покласти тим пошкодженням вниз, щоб ми не бачили, навіть ніхто не подумає. Ми все розуміємо, живемо і такий час, і ніхто за помилки не хоче платити зі свого карману. Порадити цей магазин не можемо. Працівники налаштовані тільки продавати, але не відповідати за свої помилки.- Коментар продавця
Доброго дня!Вчора надали Вам відео від самого початку та до кінця,як товар вантажився в Ваш бус в п"ятницю.Товар виносився зі складу абсолютно цілим і на відео/фото не було таких пошкоджень упаковки ,як надіслали Ви нам в понеділок.
Товар був перевірений та прийнятий Вами.
- Коментар продавця
- Угода на маркетплейсі Prom.uaОксана Г.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaВалентина Т.
