Відгуки про компанію Krovati.com.ua
- Тетяна Я.
Нічого не знають за 5000 доставка ще невідомо скільки,але більше 1000 до відділення ☝️. Ще й якість якщо накладете книги,воно не витримає ...Це все задоволення я так зрозуміла більше 7000 з доставкою вийде
- Коментар продавця
Доброго дня!Ваше замовлення оформлене було Оплатою частин.Ми і не встигли навіть Вам його відправити ,бо Ви самостійно його скасували на сайті.
На рахунок питання,яка точна вартість пересилки,то у нас є приблизний прайс ,який може відрізнятись в 100-200 грн ,про що Вам було повідомлено в телефонній розмові.
Комод використовується для речей,щодо книжок ,телевізорів і т п -ми відповідальності не несемо.
- Коментар продавця
- Наталія Ц.
Відправляють замовлення ,які не відповідають дійсності. Не повертають передплату. жах. Не рекомендую
- Коментар продавця
Доброго дня!
Наталія,Ваше замовлення було доставлено по Київській області нашим кур"єром,не перевізником,як Ви прописуєте тут.Товар Ви отримували та перевіряли на місці.Заносили та збирали самостійно.До моменту збірки,якщо є питання ми з радістю їх вирішуємо,після -це відповідальність клієнта та майстра,який збирав Вам товар.Щодо дзеркала-їх в першу чергу перевіряють при отриманні.
- Коментар продавця
- Олександр Д.
Шкода що немає як додати фото.
Такої порнографії ще не зустрічав.
Якість матеріалу така ніби він лежав ще з періоду першої світової.
Весь у тріщину, царапинах, отвори під салазки до шухляди не співпадають.
Сама задумка непогана але якість матеріалу з якого виготовлено це треш.
Шкода що не було можливості перевірити отриманні не брав би точно.
Всім інше також не раджу навіть дивитися в сторону його товару.
Зберу прийдеться перекрашувати.
Але вже бачу що і товар прибрали з продажу, мабуть все-таки знали цю якість товару заздалегідь.
Зібрав, отвори під кріплення пересверлював.
По матеріалу з якого він зроблений було багато клею.
Під часборки місця залишки клею на білому фоні стали чорними, ше півдня прийшлось перетирати весь виріб.- Коментар продавця
Доброго дня!
Олександр,товар як був на сайті ,так і є під кодом 96343.
Стосовно фабричних дефектів або пошкоджень під час транспортування перевізником:
перед збіркою,коли виявлені пошкодження ,то одразу набираєте на магазин і ми замовляємо за наш рахунок деталь та відправляємо Вам.
На жаль Вам цей варіант не підійшов,так як стіл Ви зібрали вже.
- Коментар продавця
- Гулак О.
- Надія К.
такс шкаф Бруклін, думала сама краща шафа яку я збирала, алеее ... нижний комод це жах, чому ? тому що дно шухляди поклали таку тонку фанеру що вона під білизною прогибається це раз і друге телескопічні направляющі, я таких ще не зустрічала, де кульки просто висипаються! Ставлю продавцю відмінно, а меблевій фабриці 3-
- Коментар продавця
Дякуємо за зворотній зв"язок
- Коментар продавця
- Андрей Х.
- Марія Ш.
- Світлана М.
- Угода на маркетплейсі Prom.uaДеревянко О.
- Руслан Д.
В.се добре , тільки багато отвірів сам засвердливав була халтура , зверніть на це увагу на відправці.
- Коментар продавця
Доброго дня,дякуємо за зворотній зв"язок.Ми не виробники,відкриває упаковку кінцевий споживач.Передамо Ваше побажання на виробництво.
- Руслан
Зрозуміло
- Коментар продавця
